Шановні колеги!

6-8 листопада 2019 р. в Києві за традицією відбудеться загальнонаціональний захід - 28-й Міжнародний форум «Дні якості в Україні` 2019». Форум проводиться в межах Європейського тижня якості в Україні та присвячено Всесвітньому дню якості, що проходить за підтримки ООН під гаслом «Якість – в ім`я кращого життя».

Організатори Форуму: Українська асоціація досконалості та якості і Український союз промисловців і підприємців, за підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Нова влада в черговий раз дала суспільству надію на покращення життя в Україні. У зв`язку з цим актуально надати їй методичну допомогу у розв`язанні комплексу проблем, що накопичились в нашій країні за останні чверть століття. До системних фундаментальних проблем відносяться застаріла ділова культура в українському суспільстві і застосування недосконалих систем менеджменту в переважній більшості організацій (підприємств, установ). На Форумі буде зроблено аналітичний огляд цих проблем і надано практичні рекомендації з підвищення досконалості й конкурентоспроможності організацій та перетворення України у сталу європейську країну з пристойним життям громадян.

У ПРОГРАМІ ФОРУМУ’ 2019:
- Науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент» (07 листопада, 10.00-13.30, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, конференц зал, 2-й поверх, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1)
- Серія тематичних семінарів з актуальних аспектів забезпечення якості, ділової досконалості та ефективного менеджменту (Діловий центр Клубу лідерів якості України, вул. Микільсько-Слобідська, 6, метро «Лівобережна»)

Запрошуємо до участі у Форумі керівників і фахівців органів державної влади, представників закладів вищої освіти, керівників і фахівців бізнесових структур, лідерів громадських організацій, науковців, студентів, а також народних депутатів України.

Участь у Науково-практичній конференції «Досконалість організацій: ділова культура та системний менеджмент», семінарах «Модель EFQM: новітні тенденції світових уявлень про досконалу організацію» та «Системи антикорупційного менеджменту за стандартом ISO 37001» - БЕЗКОШТОВНА.

За участь в семінарах необхідно сплатити організаційний внесок.
Для участі у Форумі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку.
Тел./факс: (044) 459-78-16, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.uaq.org.ua.
Додатки: загальна програма Форуму, форма заявки, інформація про семінари.

Фотографії та презентації Форуму “Дні якості в Україні’ 2018”
https://drive.google.com/open?id=12GsNfXMC308dASZITQ3l8J22psGCxpAv

Форум “Дні якості в Україні’ 2019” – це корисна нова інформація та можливість ділового спілкування з провідними фахівцями і колегами.